Gente Online
Actualmente hay 28 invitados, 0 miembro(s) conectado(s).

Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquķ

Acceso
Nick

Contraseńa

æAśn no tienes una cuenta? Pues date de alta

     
Sevilla Bajo el Mar: Diario de Usuarios


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.

Sprzedaż obrazów online ale w domach aukcyjnych
Enviado el: 11-27-2016 @ 09:23 pm

Sprzedaż dzieł sztuki ma szansę się odbywać w najrozmaitszy sposób, a jednym z bardziej popularnych są domy aukcyjne. Generalnie domy aukcyjne są firmami, które zajmują się pośredniczeniem w wyprzedaży malowidłami, unikalnymi monetami, starymi meblami oraz wszelkimi antykami. Antyki, jakimi się handluje w tych domach aukcyjnych są oddane w tzw. komis poprzez ich właścicieli bądź nabywane poprzez wielbicieli takiego rodzaju rzeczy. Naturalnie za czym pójdą na aukcję będzie przeprowadzana szczegółowa ekspertyza poprzez kompetentnych rzeczoznawców, wskutek czego nie ma mowy o sprzedaży przedmiotów nieoryginalnych.
Później realizowana jest oszacowanie kosztów obrazów a również innych wystawianych dzieł, a w końcu dany obiekt pojawi się w sprzedaży. Sama sprzedaż ma miejsce w większości wypadków na licytacjach ogólnie dostępnych, a uprzednio klienci mogą się zaznajomić z ofertą przykładowo w rozmaitych katalogach czy od niedawna w serwisach internetowych. W przypadku, gdy sprzedaje się rzecz pozostawioną przez posiadacza w komisie, to po zakończeniu transakcji dom aukcyjny przesyła mu zdobyte w ten sposób fundusze.
Wycena obrazów ma szansę się odbywać w przeróżny sposób, a jednym z bardziej popularnych są domy aukcyjne. Generalnie domy aukcyjne są firmami, które parają się pośredniczeniem w obrocie obrazami, wiekowymi monetami, starymi meblami a również innymi antykami. Przedmioty, którymi się handluje w tych domach aukcyjnych są pozostawiane w tzw. komis przez ich posiadaczy czy też nabywane przez amatorów takiego rodzaju przedmiotów. Oczywiście za czym pójdą na licytację jest wykonana skrupulatna ekspertyza za pomocą zawodowych opiniodawców, na skutek czego nie ma możliwości o sprzedaży podróbek.
Następnie realizowana jest oszacowanie kosztów obrazów a także innych sprzedawanych dzieł, natomiast na końcu dany obiekt pojawi się na aukcji. Sama sprzedaż przebiega przeważnie na ogólnie dostępnych aukcjach, a uprzednio zainteresowani mają okazję się zaznajomić z propozycją na przykład w rozmaitych folderach bądź ostatnio na serwisach internetowych. W momencie, jak sprzedaje się rzecz pozostawioną poprzez właściciela w komisie, to po sfinalizowaniu transakcji dom aukcyjny daje jemu pozyskane w ten sposób fundusze.
Jednak nawet na tak wydawałoby się skostniałym rynku jak handel antykami znajduje się nisza na nowoczesne rozwiązania technologiczne, a idealnym przykładem tego jest internetowy dom aukcyjny Clemens (więcej: sprzedaż obrazów) . Aktywność domu aukcyjnego online opiera się na systemie licytacji holenderskich, w których kwotę startową pomniejsza się co godzinę. Oczywiście do momentu, kiedy ktokolwiek licytowanego antyku nie zakupi. Każde aukcje przeprowadzane są w banalnie prostym systemie internetowym, do jakiego wystarczy się tylko zalogować, aby zostać szczęśliwym posiadaczem czegoś fascynującego. Co istotne dla klientów, uczestnictwo jest bezpłatne, nie jest wymagana też wpłata żadnego wadium. Naturalnie, że wszelkie wyprzedawane antyki mają poświadczoną przez niezależnych koneserów oryginalność, można to dokładnie zweryfikować zanim zrealizujemy zakup. W tym domu aukcyjnym osoby które potrzebują cokolwiek sprzedać mają okazję wystawić posiadane przedmioty na licytacjach, jednakże czasami praktykowany jest także skup obrazów i innych rzeczy.
Cool.gif


Ultima actualización el 11-27-2016 @ 09:24 pm


Ver Mįs
Ver Mįs
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Create an account
Crear una Cuenta


Copyright (c) by SBM